درب اتوماتیک تلسکوپی

درب اتوماتیک تلسکوپی
درب اتوماتیک شیشه ای به دلیل عملکرد آن می تواند در قالب ها و اشکال مختلفی ارائه شود. یکی از مدل های جالب و خلاقانه درب های کشویی درب اتوماتیک تلسکوپی است که مانند درب کشویی اتوماتیک کار می کند ، با این تفاوت که در هر درب جانبی به جای از یک ملافه متحرک دو قفل متحرک وجود دارد که بر روی یکدیگر بلغزانند.

این نوع درب برقی عمدتاً در ورودی هایی که به باز شدن بیشتری احتیاج دارند مانند مراکز خرید ، نمایشگاه های اتومبیل و برخی مکان های دارای ترافیک زیاد مورد استفاده قرار می گیرد و در موارد زیر قابل تهیه است:

– شش برج (چهار پیست متحرک و دو لت ثابت):

این مدل درب را می توان متداولترین و زیباترین مدل درب اتوماتیک تلسکوپی دانست که همانطور که از نامش پیداست دارای چهار کرکره متحرک و دو کرکره ثابت است که با تا زدن دو کرکره متحرک در هر طرف بر روی کرکره ثابت ، می توان یک دهانه برابر با چهار ششم عرض کل.

– دو لت متحرک و یک لت ثابت:

این نوع درب اتوماتیک در مواردی استفاده می شود که می خواهیم دهانه ما از کناره ها (چپ یا راست) انجام شود و با باز کردن دو کرکره متحرک روی کرکره ثابت ، دهانه ای برابر با دو سوم عرض ایجاد می کند.

– چهار چرخ متحرک:

این مدل درب تلسکوپی به طور کلی برای ورود به سالن ها مورد استفاده قرار می گیرد ، با این وجود باید شرایطی را برای قرار دادن صفحات روی دیوار مهیا کرد ، به طوری که با تا زدن دو لت متحرک روی دیوار در هر طرف ، دهانه برابر با عرض کل دهانه ایجاد می شود.

– دو کرکره متحرک:

این نوع درب معمولاً برای ورود به سالن ها نیز استفاده می شود و در مواردی استفاده می شود که در یک طرف ورودی شرایط قرارگیری لت های متحرک روی دیوار (سمت چپ یا راست و نه در دو طرف) وجود داشته باشد که برابر است با همپوشانی لتهای متحرک ، عرض کامل دهانه ایجاد می شود.

همانطور که در بالا ذکر شد ، مکانیزم این مدل درب اتوماتیک شبیه درب های کشویی یا کشویی است با این تفاوت که در این درب ها از دو ریل برای جابجایی تخته متحرک استفاده می شود که در نتیجه سرعت باز شدن درب اتوماتیک تلسکوپی کشویی است 30٪ بیشتر است

ارتفاع استاندارد این مدل درب اتوماتیک شیشه ای 220 سانتی متر است که با توجه به شرایط قابل تغییر است. شیشه استفاده شده در این مدل درب اتوماتیک ، شیشه ضد شکن یا شیشه ایمنی 10 میلی متر است که می تواند در رنگ های مختلف عرضه شود ، اما در صورت لزوم ، امکان پذیر است. همچنین می توانید از شیشه در اندازه های مختلف استفاده کنید. کاربران همچنین می توانند با توجه به نیاز خود از ویژگی های مختلفی مانند ورود و خروج ، سیستم کنترل ترافیک مانند سیستم کدگذاری ، لمس انگشت یا نقشه بر روی این درب اتوماتیک شیشه ای استفاده کنند.

کاربرد:

فروشگاه ها و مراکز خرید

هتل ها

فرودگاه ها

بیمارستانها

میز تحریر

ساختمانهای مسکونی

درباره ی ntiyoew70563

مطلب پیشنهادی

درب اتوماتیک لولایی

درب چرخشی اتوماتیک یکی از مدل های مختلف درب اتوماتیک شیشه ای را می توان …