درب اتوماتیک اسلایدینگ

درب اتوماتیک کشوییش

درب اتوماتیک شیشه ای بسته به کارکرد و میزان باز شدن مورد نظر کارفرما در مدل ها و حالت های مختلف قابل ارائه است که مهمترین آن درب کشویی اتوماتیک است. این نوع درب برقی که به درب کشویی و ریلی نیز معروف است ، می تواند به عنوان متداول ترین و ارزان ترین نوع درب اتوماتیک شیشه ای باشد که بسته به شرایط طولی و فضای مناسب می تواند در اکثر مکان ها نصب شود.

این مدل درب اتوماتیک شیشه ای را می توان در شرایط زیر استفاده کرد:

– چهار کرکره (دو کرکره ثابت و دو کرکره متحرک):

این نوع درب کشویی گسترده ترین و یکی از زیباترین مدل ها است که به گونه ای کار می کند که دو برگ متحرک روی دو برگ ثابت در کناره ها قرار می گیرد که باعث ایجاد یک فضای باز برابر با نیمی از عرض دهانه کامل

– دو کرکره متحرک:

این مدل از درب به طور کلی در ورودی سالن ها و مکان هایی که فضای مناسبی روی دیوار برای حرکت صفحات متحرک بر روی آن وجود دارد ، استفاده می شود.

– یک خفاش ثابت و یک خفاش متحرک:

این نوع درب اتوماتیک همانطور که از نامش پیداست دارای یک قفل ثابت و یک شبکه متحرک است و در مواردی که شخص قصد دارد درب را از طرفین (چپ یا راست) و نه از وسط باز کند و عملکرد آن استفاده می شود به گونه ای است که با حرکت تخته متحرک بر روی ثابت ، دهانه ای برابر با نیمی از عرض دهانه ایجاد می شود.

– یک خفاش متحرک:

این مدل درب اتوماتیک شیشه ای در ورودی های باریک مورد استفاده قرار می گیرد که فرد می خواست حداکثر دهانه را بدست آورد ، البته باید فضای مناسبی برای حرکت اسلینگ متحرک روی دیوار وجود داشته باشد ، میزان باز شدن این درب تقریباً تمام باز است .

در بالا به متداول ترین مدل های درب اتوماتیک کشویی در بالا اشاره شده است ، لازم به ذکر است که ارتفاع استاندارد این مدل درب اتوماتیک کشویی 220 سانتی متر است اما در برخی موارد می توان این اندازه را کم یا زیاد کرد. در مواردی که ارتفاع دهانه زیاد است ، می توان آن را برای فضای خالی بالای درب با قرار دادن اتصالات مخصوص شیشه ایمنی یا به اصطلاح کتیبه نصب کرد ، که در عین زیبایی باعث ایجاد اندازه درب می شود خارج از حد معمول نیست.

شیشه ای که در این مدل به کار رفته است شیشه درب اتوماتیک ، ضد شکستگی یا ایمنی 10 میلی متر است ، اما در صورت لزوم می توان از شیشه در اندازه های مختلف استفاده کرد. این عینک ها در رنگ های مختلفی موجود هستند و در صورت تمایل می توانید آرم سازمان را روی آنها سندبلاست کنید.

لازم به ذکر است که با قرار دادن سنسورهای ایمنی بین درب های اتوماتیک ، می توان ایمنی آن را افزایش داد و از برخورد یا ورود افراد به آن جلوگیری کرد. علاوه بر این ، کاربران می توانند بسته به نیاز خود از امکانات مختلفی مانند ورود و خروج خوب استفاده کنند ، مانند سیستم کدگذاری ، لمس انگشت یا کارت در این مدل درب اتوماتیک.

کاربرد:

فروشگاه ها و مراکز خرید

هتل ها

فرودگاه ها

میز تحریر

ساختمانهای مسکونی

بیمارستان ها …

درباره ی ntiyoew70563

مطلب پیشنهادی

درب اتوماتیک لولایی

درب چرخشی اتوماتیک یکی از مدل های مختلف درب اتوماتیک شیشه ای را می توان …