درب اتوماتیک اتوبوسی یا تاشو

اتوبوس اتوماتیک یا درب تاشو
برای مکانهایی مانند راهروها یا راهروهای ورودی که بنا به دلایلی فضای محدودی دارند و به حداکثر باز شدن نیاز دارند ، این مدل درب اتوماتیک شیشه ای نیز توصیه می شود که به آن آکاردئون و تاشو نیز می گویند. با ایجاد یک فضای باز 90٪ ، این مدل درب اتوماتیک به انتخاب مناسبی برای فضاهای محدود تبدیل شده است که امکان استفاده از مدل های درب اتوماتیک معمولی وجود ندارد.

از اتوبوس برقی یا درب تاشو در صورت لزوم می توان یک یا دو طرفه استفاده کرد ، به طوری که در مدل دو طرفه ، درب اتوماتیک دارای دو فلپ است ، با باز شدن درب هر کرکره ، هر فلپ به دو قسمت تقسیم می شود. به دو قسمت تقسیم می شود و روی هم قرار می گیرد و طرف دیگر قفل به دیوار متصل می شود (مانند شکل بالا) ، اما در مدل یک طرفه ، درب اتوماتیک دارای یک شبکه است که می تواند در دو قسمت لولا شوند. آنها در یک طرف و طرف دیگر بر روی دیوار متصل می شوند. در مدل یک طرفه ، قفل را می توان در صورت لزوم به سمت راست یا چپ باز کرد.

حالت هایی که روی درب اتوماتیک تاشو داریم ، مانند سایر مدل های درب اتوماتیک ، 5 حالت است:

– حالت کاملاً باز: این حالت هنگامی استفاده می شود که لازم باشد درب برای همیشه باز باشد (برای جابجایی بار و غیره) که می تواند با استفاده از کنترل از راه دور یا صفحه به درب تحویل داده شود.

– حالت بسته شدن دائمی (قفل): این حالت تا زمانی که درب بسته بماند نیز ترافیک ممنوع نامیده می شود.

– حالت خودکار: عملکرد طبیعی درب است که تردد در دو طرف آزاد است.

– حالت نیمه باز: به آن حالت زمستانی نیز گفته می شود و به این ترتیب نیمی از کل فضای باز را ایجاد می کند که برای جلوگیری از اتلاف انرژی بسیار مفید است.

– حالت یک طرفه: در این حالت ورود از طریق درب اتوماتیک امکان پذیر نیست ، اما خروج آزاد است و استفاده از آن در انتهای دفتر یا زمان جلسه انجام می شود که ورود به آن امکان پذیر نیست ، اما افراد داخل مجموعه مجاز به ترک هستند.

درب اتوبوس اتوماتیک در عین زیبایی و ایجاد 90٪ باز بودن ، قابلیت اتصال به سیستم های جانبی مانند سیستم اعلام حریق ، سیستم کنترل ترافیک ، رمزگذار سیستم و کارتخوان را دارد که بسته به نصب آن حداکثر استفاده را می کند و استفاده کنید.

درباره ی ntiyoew70563

مطلب پیشنهادی

درب اتوماتیک ریولوینگ یا گردان

درب گردان یا اتوماتیک درب اتوماتیک شیشه ای گردان یا گردان را می توان خاص …